به سامانه آموزشی رولیکا خوش آمدید ... در صورتی که مدرس یا مربی هستید اولین پکیج آموزشی خود را در رولیکا ایجاد نمایئد.

درباره رولیکا

سامانه-اموزشی

آنچه در مورد رولیکا باید بدانید:

گروه آموزشی تخصصی رولیکا فعالیت خود را ازمهرماه 94 آغاز کرد عمده فعالیت گروه در زمینه ارائه و تولید آموزش های تخصصی در زمینه های مختلف مانند تولید آموزش نرم افزارهای تخصصی بصورت اینتراکتیو و مولتی مدیا، آموزش دروس دانشگاهی، آموزش امتحانات پایان ترم دروس دانشگاهی ، آموزش پروژه های تخصصی در تمام زمینه ها و تمام رشته ها ، ارائه مقالات ، تحقیقات و پروژه های علمی پژوهشی می باشد. از جمله خدمات دیگر گروه رولیکا می توان به معرفی شرکت های معتبر تولیدی ، خدماتی و صنعتی جهت آشنایی بیشتر دانشجویان و کاربران از فعالیت این نوع شرکت ها ، معرفی و ارائه ی مقالات و پایان نامه ها ، ارئه مکانیزم کاتالوگ های فارسی تجهیزات و قطعات برای آشنایی صنایع با انواع تجهیزات و قطعات روز دنیا و همچنین خدمات بسیاری دیگر اشاره کرد.

هدف رولیکا :

هدف رولیکا ایجاد دسترسی آسان، همیشگی و همگانی دانشجویان و دانش آموزان ، مهندسان و استادان به دانش آکادمیک و تخصصی می باشد. در این رابطه گروه تخصصی رولیکا بی وقفه تلاش شبانه روزی خود را صرف توسعه کیفیت محصولات آموزشی خود می نماید تا بتواند از این طریق رضایت کاربران خود را جلب نماید.

 

مخاطبین رولیکا چه کسانی هستند :

رولیکا هم اکنون با تولید آموزش نرم افزارهای تخصصی و ساخت آموزش برای تمام دروس دانشگاهی در تمام رشته های دانشگاهی و همچنین ساخت آموزش های امتحانات پایان ترم دانشگاه توانسته بخش عمده ای از نیازهای دانشجویان در رشته های مختلف را برآورده نماید و از این رو عمده مخاطبین رولیکا از دانشجویان و دانش آموزان هستند، اما گستره فعالیت آموزشی رولیکا فقط به همین جا ختم نمی شود و گروه تخصصی رولیکا در صنعت هم وارد شده و آموزش های صنعتی مورد نیاز مهندسین و مدیران را برآورده نموده است.

 

نگرش رولیکا :

ما اعتقاد داریم که دانش ماندگار ترین ابزار تغییر است و می خواهیم با تمرکز بر گسترش سطوح آموزش دانشگاهی، نقش خود را در مسیر تغییر بازی کنیم. رولیکا همان دانش دانشگاهی در دسترس همگان است و هدف ما رسیدن به روزی است که دانش دانشگاهی بدون واسطه، و همگام با کار عملی و علمی در دسترس همگان باشد. ما برای پایان آموزش سنتی در ایران تلاش می کنیم و اولین قدم های خود را برای حذف شیوه سنتی و وقت گیر آموزش بر می داریم و این را نه تنها ما که همگان باورمند هستند.

رولیکا تعریف جدیدی از تحصیلات نوین و مدرن امروزی خواهد بود که همگان به آن دسترسی دارند.

درباره رولیکا :

 

درباره رولیکا :

توسط
تومان