به سامانه آموزشی رولیکا خوش آمدید ... در صورتی که مدرس یا مربی هستید اولین پکیج آموزشی خود را در رولیکا ایجاد نمایئد.

رولیکوپن

رولیکوپن

رولیکوپن یک طرح تشویقی برای خریداران محصولات رولیکا است که مشتریان رولیکا از تخفیفات آن بهره مند می شوند.

اگر از مشتریان دائمی رولیکا هستید و یا اینکه تعداد خریدهای بالایی از رولیکا داشته اید و اگر حتی قبلا  از رولیکا محصولی خریداری نموده اید و یا اینکه از بازاریابان و یا مالکان فروشگاه هایی هستید که در حال حاضر محصولات رولیکا در آنها به فروش می رسد ، خوشحالیم که این خبر را به شما نوید دهیم که می توانید از امکانات رولیکوپن برای دریافت تخفیفات ویژه استفاده نمائید.

مدت‏‌هاست که رولیکا بر این باور است که باید برای کاربران و مشتریان دائمی خود مزیت ها و امکاناتی را قرار دهد تا آنها بتوانند لذت یک خرید مطمئن و آسان و با تخفیفات ویژه را تجربه نمایند.باوری از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از رولیکا !

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح رولیکوپن، نگاه ویژه‏‌ی رولیکا به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با رولیکوپن، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

رولیکوپن چیست؟

رولیکوپن ، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر محصول، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از دیجی‌کالا، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز “دیجی بن” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

•  رولیکوپن، امتیازیست ویژه که رولیکا جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

•  رولیکوپن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

•  میزان دریافت امتیاز رولیکوپن برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

•  اگر در خریدهای قبلی امتیاز رولیکوپن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از رولیکوپن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج رولیکوپنی مصرف نشود.

•  در حال حاضر اعتبار هر امتیاز رولیکوپن از زمان دریافت آن 30 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف رولیکوپن، باید برنامه ریزی کنید.

اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:

تصور کنید می‏‌خواهید کالای مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک 1 میلیون تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این کالا 20 امتیاز رولیکوپن به ارزش 20 هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف 20 هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید رولیکوپن دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است. برخی از کالاها امتیاز ر  بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ کالا و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی رولیکا و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌شود.

حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید. برای نمونه محصولی با قیمت 800 هزار تومان همراه با یکی از لوازم جانبی با قیمت 50 هزار تومان را انتخاب می‌کنید.

در این مثال از 20 رولیکوپن قبلی، امکان استفاده از  15 رولیکوپن برای کالای اول و 4 رولیکوپن برای کالای دوم به عنوان تخفیف وجود دارد. یعنی شما به جای 850 هزار تومان، 831 هزار تومان پرداخت می‏‌کنید. در ضمن برای کالای اول 17 رولیکوپن جدید و برای کالای دوم 4 رولیکوپن جدید برای خرید‏های بعدی دریافت می‌‏کنید.  پس از این خرید 22 رولیکوپن در حساب شما موجود است. یعنی تا 22 هزار تومان دیگر نیز می‌‏توانید در خرید‏های بعدی تخفیف دریافت کنید. به عبارت دیگر شما با هر خرید علاوه بر استفاده از تخفیف در همان خرید برای خرید بعدی خود نیز تخفیف دریافت می‌‏کنید. به این نکته توجه داشته باشید که هر رولیکوپنی که دریافت می‏‌کنید تاریخ صدور و انقضای خود را داشته و هر کدام تنها تا 30 روز دارای اعتبار است و پس از آن منقضی خواهد شد.

رولیکوپن

در حال حاضر امکان انتقال رولیکوپن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای رولیکوپن خود سودمند سازید.

همان طور که گفته شد، رولیکوپن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت رولیکوپن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار رولیکوپن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

میزان استفاده از رولیکوپن برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده رولیکوپن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست.  البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج رولیکوپنی مصرف نشود.

 توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح  پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

رولیکوپن برای استفاده در سایت رولیکا طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف رولیکا، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، رولیکوپن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

بله. با انجام هر خرید، مقداری رولیکوپن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن رولیکوپن ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر رولیکوپن دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از رولیکوپن های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از رولیکا دریافت کنید.

همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی و پروموشن است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، رولیکوپن تعلق نمی‌گیرد.

توسط
تومان