به سامانه آموزشی رولیکا خوش آمدید ... در صورتی که مدرس یا مربی هستید اولین پکیج آموزشی خود را در رولیکا ایجاد نمایئد.

شرایط خرید

شرایط و ضوابط خرید محصولات آموزشی تخصصی رولیکا

کاربران عزیز در هنگام خرید محصولات آموزشی رولیکا باید از کم و کیف شرایط خرید از رولیکا مطلع باشند و خرید و استفاده از محصولات رولیکا به منزله قبول شرایط خرید از رولیکا می باشد، لذا از کاربران خواهشمندیم در هنگام خرید محصولات رولیکا شرایط خرید را بطور کامل مطالعه نمایند .

خرید و استفاده از آموزش های «رولیکا» به منزله قبول شرایط زیر است:

1)  هر محصول آموزشی خریداری شده، صرفا مختص استفاده خریدار اصلی آن محصول است و فرد دریافت کننده، نباید آن را به هر نحوی منتشر نماید و یا در اختیار دیگران قرار دهد.هرگونه انتشار و کپی برداری از محصولات آموزشی ساخته و تولید شده توسط رولیکا غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.

۲)  محتوای آموزشی محصولات آموزشی در رولیکا پس از تائید فنی کارشناسان مربوط به هر رشته منتشر می شوند و از لحاظ محتوا کاملا تائید شده هستند، لاکن کلیه مسئولیت های مرتبط با صحت علمی محتوای آموزشی ارائه شده، مربوط به مدرس مجموعه آموزشی است و «رولیکا» مسئولیتی در این خصوص ندارد.

۳)  کاربران در صورتیکه در طول دوره یادگیری محصول آموزشی دچار هر گونه سوال علمی در حیطه ی نرم افزار آموزشی شدند می توانند با تماس با گروه علمی مربوط به هر رشته در رولیکا سوال خود را مطرح نمایند و در این مورد راهنمایی شوند،

توجه داشته باشید که سوالات شما تنها در حیطه ی محتوای محصول آموزشی باشد، در غیر اینصورت متخصصان علمی رولیکا از پاسخ به سوال معذور هستند.

آموزش های «رولیکا» به عنوان منبع مطالعه و یادگیری فردی می باشند. رولیکا و مدرسین مجموعه های آموزشی، مسئولیتی در قبال پاسخگویی به پرسش های علمی و موردی استفاده کنندگان از آموزش ها را ندارند.

۴)  آموزش های «رولیکا»، صرفا برای اهداف آموزشی طراحی شده اند. و اکثر پروژه های شبیه سازی شده در قالب شبیه سازی نرم افزاری هستند .با توجه به اینکه پیاده سازی علوم مختلف در حیطه ی آزمایشگاهی و صنعتی تجربه و علوم فراتر از محتوای آموزشی را نیاز دارد به همین دلیل رولیکا مسئولیتی در استفاده از محتوای آموزش ها در پیاده سازی آزمایشگاهی، صنعتی و ساخت عملی ندارد.

5) خریدار محصول موظف است در هنگام خرید از شرایط و قوانین رولیکا و همچنین راهنمای خرید رولیکا مطلع باشد.

6) محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط رولیکا از شرکت‌ها و مدرسین متخصص و معتبر و رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با رولیکا همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت رولیکا عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط کارشناسان رولیکا بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

7) در صفحه مربوط به کالای آموزشی رولیکا اطلاعات کامل و کافی در مورد کیفیت ، قیمت ، محتوای محصولات ، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش ، قرار داده شده است .مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

8) فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

9) نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه رولیکا است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

10) رولیکا بسته به زمان و موقعیت فروشگاه رولیکا ممکن است در هر زمان شرایط و قوانین خرید را به روز رسانی نماید.لاکن خریداران برای خریدهای بعد حتما باید شرایط خرید را مطالعه نمایند.تا از قوانین جدید مطلع شوند.

توسط
تومان