به سامانه آموزشی رولیکا خوش آمدید ... در صورتی که مدرس یا مربی هستید اولین پکیج آموزشی خود را در رولیکا ایجاد نمایئد.

شرایط و قوانین فروشندگان

شرایط و قوانین فروشندگان

در این بخش اطلاعات مربوط به شرایط فروشندگی جهت درخواست اشتراک فروشندگی آورده شده است.

از کاربرانی که قصد درخواست اشتراک رایگان فروشندگی را از رولیکا دارند تقاضا می شود تا اطلاعات زیر را به طور کامل مطالعه نمایند تا از کم و کیف این پلن درآمد زایی مطلع شوند.

رولیکا، همیشه به دنبال دعوت به همکاری از افراد خلاق و توامند است. اگر شما نیز، مستقل از رشته و مقطع تحصیلی، تمایل دارید تا خلاقیت و توانایی های خود را در مسیر اجرای بزرگترین پروژه های آموزشی ایران، کانالیزه کرده و به کار گیرید، دعوت ما به اشتراک فروشندگی را پذیرفته و با پر کردن فرم درخواست فروشندگی در محورهای مد نظر خود، اعلام آمادگی نمایید.

چکیده

فروشگاه آموزشی تخصصی رولیکا فعالیت خود را از مهرماه سال 1394 آغاز کرد. عمده فعالیت این فروشگاه در زمینه ارائه و تولید محصولات آموزشی تخصصی در زمینه های مختلف مانند تولید آموزش نرم افزارهای تخصصی بصورت اینتراکتیو و مولتی مدیا، آموزش دروس دانشگاهی، آموزش امتحانات پایان ترم دروس دانشگاهی ، آموزش پروژه های تخصصی در تمام زمینه ها و در تمام رشته های تحصیلی ، ارائه مقالات ، تحقیقات و پروژه های علمی پژوهشی می باشد. از جمله خدمات دیگر گروه رولیکا می توان به معرفی شرکت های معتبر تولیدی ، خدماتی و صنعتی جهت آشنایی بیشتر دانشجویان و کاربران از فعالیت این نوع شرکت ها ، معرفی و ارائه ی مقالات و پایان نامه ها ، ارائه مکانیزم کاتالوگ های فارسی تجهیزات و قطعات جهت آشنایی صنایع با انواع تجهیزات و قطعات روز دنیا و همچنین خدمات بسیاری دیگر اشاره کرد.

نحوه عضویت  رایگان در سیستم فروش رولیکا

برای عضویت در سیستم فروش کافیست  ابتدا در فروشگاه رولیکا ثبت نام نمائید و بعد از آن از قسمت حساب کربری من  بر روی دکمه پروفایل فروشندگی شما کلیک نمائید و درخواست اشتراک فروشندگی نمائید.درخواست شما توسط کارشناسان فروش رولیکا بررسی می شود و پس از تائید درخواست شما ، عضویت شما به فروشنده تغییر خواهد کرد.

حالا شما به عنوان یک فروشنده می توانید از تمام امکانات اشتراک فروشندگی که کاملا رایگان می باشد استفاده نمائید.

امکانات سیستم  فروشندگی رولیکا

1) اضافه کردن محصول به سیستم به همراه درج تصاویر و آپلود آن ها و همچنین توضیحات محصول و …

2) مدیریت محصولات از قبیل حذف و ویرایش محصولات که در صورت ثبت و یا ویرایش محصولی احتیاج به تایید مدیریت سیستم می باشد.

3) سئوی بسیار قوی

4) ویرایش مشخصات کاربری خود و تغییر رمز عبور و دسترسی به اطلاعات حساب کاربری و پروفایل فروشندگی خود.

5) جدول آمار کلی از قبیل حداقل موجودی فروشندگان،بدهی شما به سیستم،تعداد سفارشات ثبت شده امروز،تعداد سفارشات ماه جاری،مجموع کل مبلغ فروش ماه قبل،درصد فروش شما در ماه قبل،و …

6) تسویه حساب دقیق و منظم

7) مبلغ قابل پرداخت و مشخص کردن بدهی حاصل از فروش فروشنده به سیستم

8) امکان ارسال محصولات دانلودي

9) درگاه پرداخت آنلاین

10) مشاهده آمار فروش  بر اساس بازه زمانی

11) راهنمای استفاده از سیستم،توضیحاتی از قبیل نحوه کار با سیستم و چگونگی افزایش در آمد و…

12) امکان مشاهده تراکنش هاي انجام شده

13) دریافت پیام از مدیریت و ارسال پیام به مدیریت

14) اطلاع رساني فروش محصولات از طريق ايميل

15) کم ترین میزان کارمزد (60 درصد)

و امکانات فراوان دیگر که با عضویت در سیستم از آن لذت خواهید برد.

شرایط و قوانین تولید محتوا و ایجاد محصول برای فروشندگان رولیکا

1-  تمامی فروشندگان  محصولات آموزشی که قصد فروش محصولات تولید شده خود را در فروشگاه تخصصی رولیکا دارند ملزم به رعایت حقوق کپی رایت می باشند و مسئولیت هر گونه تخطی از این موضوع بر عهده خود ایشان است.

۲- فروشندگان صرفا در زمینه تولید محصولات آموزشی می توانند در فروشگاه تخصصی رولیکا فعالیت نمایند و محصولات خود را جهت فروش در فروشگاه قرار دهند. لاکن قرار دادن کالا یا محصول غیر آموزشی در رولیکا ممنوع است ، چرا که رولیکا تنها در زمینه محصولات آموزشی فعالیت می نماید.

۳- ضمن اینکه محصولات آموزشی ، باید از تولیدات خود فروشنده باشد، محصولات باید به جهت کیفیت در حد استانداردهای لازم باشد. نوع فایل ارسالی یا ویدئوی ارسالی باید از نظر صوتی یا تصویری با کیفیت مطلوب ارائه گردد.

۴- تولید محتوای محصولات باید ضمن بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول ارسالی ، باید شامل سرفصل و موضوعات مشخص و معینی باشد که در فایل یا ویدئوی آموزشی ، آموزش داده می شود.

۵- فروشندگان می توانند محصولات آموزشی خود را در قالب فایل Word ، Pdf ، و یا فایل ویدئویی ارائه نمایند ، که در فروشگاه رولیکا بصورت دانلود قابل ارائه به مشتریان هستند.

۶- کلیه پشتیبانی های محصولات آموزشی عرضه شده در رولیکا بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

شرایط و قوانین فروشندگان

۷- ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات احتمالی بر عهده فروشنده محصولات آموزشی خواهد بود.

۸- سهم فروشندگان محصولات آموزشی به ازای فروش هر نسخه از محصولشان در فروشگاه رولیکا حدود 60 درصد می باشد.

و سهم فروشگاه رولیکا 40 درصد می باشد.

۹- محصول جدید ایجاد شده توسط فروشندگان پس از تائید کارشناسان رولیکا در فروشگاه آموزشی تخصصی رولیکا جهت فروش قرار خواهد گرفت.

۱۰- هر گونه تبلیغ وبلاگ و یا وبسایتی در تولید محتوای محصول آموزشی به غیر از فروشگاه رولیکا ممنوع است و در صورت مشاهده محصول ارسالی توسط گروه کارشناسان رولیکا تائید نمی گردد.

۱۱- کارشناسان رولیکا هر زمان که صلاح بدانند می توانند محصولات ارسالی فروشندگان را به جهت بالا بردن کیفیت تولید محتوا برای بهینه سازی موتورهای جستجو گر ویرایش نمایند.

۱۲- فروشندگان قبل از اقدام به ایجاد محصول جدید بهتر است ابتدا آموزش های پروفایل فروشندگی و ایجاد محصول جدید را برای ارتقاء کیفیت تولید محتوای محصولات ارسالی را مرور نمایند. این آموزش ها در بخش حساب کاربری من و پروفایل فروشندگی کاربران رولیکا موجود است و با کلیک بر روی لینک آنها ، آموزش ها قابل مشاهده است.

بدیهی است که استفاده از آموزش ها باعث افزایش توانمندی فروشندگان در اصول تولید محتوای وب می شود که پایه و اساس بهینه سازی مطالب برای موتورهای جستجوگر می باشد.

۱۳- هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید ممنوع است.

۱۴- تعیین قیمت تمام شده محصول برعهده فروشنده و تولید کننده محصول آموزشی می باشد، لاکن فروشنده محصول باید تمامی جوانب قیمت گذاری محصول را به خوبی در نظر بگیرد و قیمتی را ارائه دهد که هم از نظر کیفی و هم از نظر عرفی منصفانه جهت خرید توسط مشتری باشد. در این راستا فروشندگان می توانند با واحد فروش و کارشناسان فروش رولیکا نیز در ارتباط باشند و در این زمینه راهنمائیهای لازم را دریافت نمایند.

۱۵- فروشندگان می توانند محصولات آموزشی خود را با بسته بندی رولیکا و تحت لیسانس رولیکا در فروشگا رولیکا به فروش برسانند و از سهم 70 درصدی (10 درصد بیشتر از حالت عادی) در فروش هر نسخه از محصولشان بهره مند شوند. این مهم منوط به مواقعی است که محصول آموزشی تولید شده از نظر کارشناسان رولیکا قابلیت و ارزش بسته بندی را داشته باشد ، به این معنا که اگر محصول ارائه شده یک محصول آموزشی بزرگ و در حد یک دوره  آموزشی بیشتر از 5ساعت باشد قابلیت تبدیل شدن به یک محصول با بسته بندی رولیکا را دارد.

محصولات و نرم افزارهای آموزشی اصلی رولیکا که توسط استادان و مربیان متخصص آموزشی رولیکا تولید می شوند و در وب سایت رولیکا به فروش می رسند همگی دارای بسته بندی شکیل رولیکا و تحت لیسانس رولیکا هستند.

برای مطالعه شرایط لیسانس محصولات فروشگاه رولیکا بر روی لینک لیسانس محصولات رولیکا کلیک نمائید.

۱۶- کاربران رولیکا در زمان ارتقاء سطح کاربری به فروشنده محصولات می پذیرند وب سایت رولیکا وکیل قانونی ایشان جهت عرضه محصولاتشان در سایت www.roolika.com است و مدیریت این سایت میتواند به وکالت از ایشان پیگیر موارد نقض حقوق کپی رایت در مراجع قانونی باشد.

ارتقاء سطح کاربری به فروشنده به منزله موافقت با قوانین سایت  رولیکا توسط فروشندگان می باشد .

در صورتیکه از کاربران قبلی رولیکا هستید برای ارتقاء به حساب کاربری خود به فروشنده می توانید از بخش حساب کاری من بر روی دکمه ی پروفایل فروشندگی شما کلیک نمایید و درخواست خود را مبنی بر ارتقاء به فروشنده ارسال نمائید.

شرایط و قوانین فروشندگان

 

شرایط و قوانین فروشندگان

توسط
تومان