به سامانه آموزشی رولیکا خوش آمدید ... در صورتی که مدرس یا مربی هستید اولین پکیج آموزشی خود را در رولیکا ایجاد نمایئد.

عضویت هیات علمی رولیکا

هیئت-علمی رولیکا

عضویت هیات علمی رولیکا

نظر به اینکه رولیکا در زمینه تامین آموزش های مورد نیاز دانشجویان و دانشگاهیان (چه در زمینه نرم افزاری و چه در زمینه دروس دانشگاهی و امتحانات پایان ترم ) ، مهندسان در عرصه ی صنعت و کارشناسان ، فعالیت می نماید ، لذا در همین راستا رولیکا اقدام به دعوت از علاقه مندان به عرصه ی آموزش ،تولید محصولات آموزشی می نماید.

اگر شما دانشجو و یا فارغ التحصیل هستید (در هر رشته و هر دانشگاه ) ، و یا مهندس شاغل در صنعت و غیره و یا مربی و استاد دانشگاه هستید و تمایل دارید که دانش خود را به وسعت ایران گسترش دهید ، رولیکا از شما دعوت به همکاری می نماید . بدینوسیله در این پلن شما می توانید به عنوان یک عضو هیات علمی رولیکا محصولات آموزشی خود را تولید و در رولیکا بفروش برسانید.

عضویت در هیئت علمی رولیکا

با توجه به اینکه امروزه تمام فعالیت های انسان ها با استفاده از اینترنت و تجارت الکترونیک انجام می شود و همچنین با توجه به موقعیت و رشد روز افزون کشورمان ایران در زمینه تجارت الکترونیک ، این امری کاملا بدیهی به نظر می رسد که در آینده ای نه چندان دور تمام فعالیت های روزمره مردم از طریق اینترنت انجام می شود …

روزی را تصور کنید که شما حتی برای خرید لوازم و مایحتاج اولیه زندگی خود از طریق اینترنت اقدام می کنید و دیگر زمان خود را برای اینطور مسائل به هدر نمی دهید… در چنین دورانی مسلما جایگاه آموزش مجازی و اینترنتی برای قشر دانشجو و دانش آموز بسیار ملموس و قابل درک تر خواهد بود ، لاکن دیگر سیستم آموزشی سنتی جای خود را به سیستم مدرن آموزش مجازی خواهد داد. در چنین شرایطی احساس نیاز به منابع آموزش مجازی بیش از پیش احساس خواهد شد و چه خوب است که در آن زمان شما به عنوان یکی از اعضاء هیات علمی رولیکا جایگاهی بسیار ویژه در عرصه ی آموزش تخصصی مجازی داشته باشید.

پس از همین حالا دست به کار شوید و تخصص ها و دانش خود را در جهت ساخت محصولات آموزشی شناسایی و کانالیزه نمائید و تجارت جهانی خود را در عرصه آموزش شروع نمائید.

درآمد حاصل از این تجارت بسیار بالا و از جایگاه ویژه ای برخوردار است.شما در آن واحد می توانید از دانش و تخصص خود بهره ببرید و چندین محصول آموزشی را تولید نمائید و در رولیکا به فروش برسانید.

ویژگی های تولید محصول توسط اعضاء هیات علمی رولیکا

1– تمامی محصولات تولید شده توسط اعضاء هیات علمی رولیکا بصورت پکیج آموزشی در خواهد آمد و با بسته بندی رولیکا بصورت محصول ویژه ارائه خواهد شد.

2– محصولات تولید شده توسط اعضاء هیات علمی رولیکا ، در وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی به نام خود تولید کننده ثبت خواهد شد و امتیاز آن برای تولید کننده محفوظ باقی می ماند.

3– درآمد حاصل از فروش هر یک از محصولات برای عضو هیات علمی رولیکا مادام العمر خواهد بود و تا زمانی که محصول در رولیکا به فروش می رسد در آمد آن برای تولید کننده محصول محفوظ می ماند.

4– ساخت و تولید یک محصول آموزشی فقط چیزی حدود دو ماه (با صرف روزی دو ساعت ) به طول خواهد انجامید ، اما تا زمانیکه محصول به فروش برسد درآمد برای تولید کننده خواهد داشت و این یعنی یک پشتوانه مالی بسیار هوشمندانه که همیشه از آن بهره مند می شود.

5– در آمد حاصل از فروش هر نسخه از محصول در رولیکا ، برای تولید کننده 70 درصد فروش هر نسخه می باشد و این یعنی یک پیشنهاد واقعا ایده آل. در واقع 70 درصد درآمد فروش هر نسخه مطعلق به تولید کننده و 30 درصد برای رولیکا خواهد بود.

6– اعضاء هیات علمی رولیکا می توانند علاوه بر عضویت در این پلن ، در هر کدام از پلن های دیگر رولیکا ثبت نام نمایند و از فعالیت در این پلن ها نیز کسب درآمد نمایند. می توانید برای مطالعه پلن های دیگر اینجا را کلیک کنید.

7– اعضاء هیات علمی رولیکا هم می توانند بصورت حضوری در دفتر مرکزی رولیکا بصورت تیمی و با همایت گروه و کارشناسان رولیکا و هم بصورت دور کاری فعالیت نمایند و محصول خود را تولید نمایند.

8– محصولات تولید شده توسط اعضاء هیات علمی رولیکا پس از بررسی کارشناسان رولیکا و تائید شدن از نظر محتوای علمی به نام خود تولید کننده ثبت شده و تبدیل به پکیج آموزشی خواهد شد که با بسته بندی و تحت لیسانس رولیکا به فروش خواهد رسید.

توسط
تومان