به سامانه آموزشی رولیکا خوش آمدید ... در صورتی که مدرس یا مربی هستید اولین پکیج آموزشی خود را در رولیکا ایجاد نمایئد.

کلینیک کسب و کار

گروه آموزشی تخصصی رولیکا فعالیت خود را از مهر سال 94 آغاز کرد عمده فعالیت گروه در زمینه ارائه و تولید آموزش های تخصصی در زمینه های مختلف مانند تولید آموزش نرم افزارهای تخصصی بصورت اینتراکتیو و مولتی مدیا، آموزش دروس دانشگاهی، آموزش امتحانات پایان ترم دروس دانشگاهی ، آموزش پروژه های تخصصی در تمام زمینه ها و تمام رشته ها ، ارائه مقالات ، تحقیقات و پروژه های علمی پژوهشی می باشد.

از جمله خدمات دیگر گروه رولیکا می توان به معرفی شرکت های معتبر تولیدی ، خدماتی و صنعتی جهت آشنایی بیشتر دانشجویان و کاربران از فعالیت این نوع شرکت ها ، معرفی و ارائه ی مقالات و پایان نامه ها ، ارئه مکانیزم کاتالوگ های فارسی تجهیزات و قطعات برای آشنایی صنایع با انواع تجهیزات و قطعات روز دنیا و همچنین خدمات بسیاری دیگر اشاره کرد.

رولیکا در جهت پیشبرد اهداف علمی پژوهشی خود در نظر دارد طی پلن های ارائه شده در زیر از افراد دارای شرایط دعوت به عمل آورد و با تشکیل یک خانواده بزرگ ، گامی قدرتمند در راستای نهادینه کردن اهداف علمی خود بردارد.

هدف اصلی رولیکا دعوت به همکاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا و همچنین مهندسین و متخصصین شاغل در صنعت و مربیان و استادان و مدرسین دانشگاه ها و آموزشگاه ها و نیز افراد خلاق و توانمندی که می توانند خلاقیت و توانایی های خود را در راستای ساخت و تولید بهترین و باکیفیت ترین محصولات آموزشی به کار گیرند ، می باشد.

رولیکا با تشکیل این خانواده بزرگ قصد دارد تا در هر رشته ی دانشگاهی یک گروه یزرگ متخصص تشکیل دهد تا با استفاده از تخصص گروهی اعضاء قادر به انجام پروژه های بزرگ صنعتی و دانشگاهی باشد و با کمک گروه های تخصصی رولیکا در آینده پروژه های علمی پژوهشی بسیاری در سطح دانشگاهی و صنعت قابل انجام و اجرا می باشد.

پس دعوت به همکاری رولیکا را پذیرفته و در هر رشته و شغل و تخصصی هستید در رولیکا ثبت نام نمائید و با انتخاب پلن مورد نظر خود اعلام آمادگی نمائید.

ویژگی کسب و رولیکا

رولیکا در 5 پلن زیر از متقاضیان کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیک دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می تواند در یک و یا در تمام پلن های مورد نظر خود درخواست همکاری نمایند.

 پلن A : عضویت هیات علمی رولیکا

 

اگر شما دانشجو و یا فارغ التحصیل هستید (در هر رشته و هر دانشگاه ) ، و یا مهندس شاغل در صنعت و غیره و یا مربی و استاد دانشگاه هستید و تمایل دارید که دانش خود را به وسعت ایران گسترش دهید ، رولیکا از شما دعوت به همکاری می نماید . بدینوسیله در این پلن شما می توانید به عنوان یک عضو هیات علمی رولیکا محصولات آموزشی خود را تولید و در رولیکا بفروش برسانید. برای مطالعه توضیحات با جزئیات کامل بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

پلن  B : عضویت فروشندگی

 

در این پلن کاربران می توانند با تغییر عضویت خود از کاربر عادی به فروشنده محصولات آموزشی خود را در رولیکا معرفی نمایند و از فروش آنها کسب درآمد نمایند. دانشجوها و شاغلان مشاغل می توانند در صورتیکه دارای فایل آموزشی (از هر نوعی ) می باشند آن را در رولیکا بارگذاری نمایند و مانند محصولات دیگر رولیکا به فروش برسانند. برای مطالعه توضیحات با جزئیات کامل بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

پلن  C : همکاری فنی و پیوستن به تیم رولیکا

 

گروه آموزشی تخصصی رولیکا در راستای تکمیل کادر فنی خود از کاربرانی که در زمینه طراحی و برنامه نویسی و همچنین تولید محتوا دارای دانش فنی هستند و همچنین افرادی که علاقه مند به همکاری با رولیکا هستند و دارای توانایی و خلاقیت در زمینه وب و اینترنت هستند دعوت به همکاری می نماید.برای مطالعه توضیحات با جزئیات کامل بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

پلن D : همکاری در فروش و بازاریابی

 

پلن D یک پیشنهاد مناسب و کاربردی برای صاحبان وب سایت و کسب و کار اینترنتی است که می توانند در وب سایت خود محصولات رولیکا را بفروش برسانند.

برای مطالعه توضیحات با جزئیات کامل بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

پلن E : عضویت در تیم تحقیق و پژوهش رولیکا

 

پلن E در راستای تحقق اهداف پژوهشی رولیکا پایه گذاری گردیده است . رولیکا با تکیه بر گروه قدرتمند و تخصصی خود در هر رشته بنادارد تا دستاوردهای تحقیقاتی و علمی پژوهشی خود را در اختیار صنعت و دانشگاه قرار دهد.

تمامی قشر تحصیل کرده جامعه در هر رشته ای و با هر تخصصی و شغلی قادر به پیوستن به تیم پژوهشی رولیکا خواهند بود.برای مطالعه توضیحات با جزئیات کامل بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

توسط
تومان